Gure produktuak

Zuntz optikoko kablea

Zuntz optikoko kablea, zuntz optikoko kablea ere deitua, argi pultsuen bidez informazioa transferitzeko erabiltzen den multzoa da. Zuntz optikoko kablea zuntz optikozko zuntz bat edo gehiagorekin egina dago, material berezi batekin indartu eta babestuta telekomunikazio linea eraikuntzetan propietate fisiko onak izateko.

Zuntz optikoa argia beira hodi meheetan zehar bidaiatzea ahalbidetzen duen teknologia da. Beirazko hodiek diametro berezia dute, normalean 9/125 modu bakarreko konexioetarako. Teknologia ezberdinek sortutako zuntzek G652D, G657 A1, G657 A2 arauen hodiaren okertze erradioa bermatzen dute. Zuntzezko nukleoak kolore ezberdinez tintatuta daude, eta konexioa erraz egiten dute kableen nukleoak uztartzean.

Jera-k hainbat kable mota ditu, aplikazio-eremuaren araberakoak, hala nola:
1) Linea nagusiko zuntz optikozko kablea
2) FTTH zuntz optikoko kablea
3) Barneko banaketa zuntz optikozko kablea
4) Hodi zuntz optikoko kablea
Kable mota desberdinak osagai ezberdinez osatuta daude eta aplikazio desberdinetarako erabiltzen dira. Aplikazio batzuek uraren aurkako erresistentzia eskatzen dute, erresistentzia mekaniko handikoa, UVaren aurkako erresistentzia eta kablean material batzuk indartzen ditugu (altzairuzko haria, RFP, aramidazko haria, gelatina, PVC hodia eta abar), errendimendua hobetzeko.

Jerak arrakastaz integratu zuen zuntz optikozko kable bidezko irtenbide bat GPON, FTTx, FTTH sareen eraikuntzarako. Gure kable optikoa begizta zentralean edo azken kilometroetako ibilbideetan aplika daiteke industria eraikinetarako, trenbide eta errepide garraioetarako, industria eraikinetarako, data zentroetarako eta abarretarako.

Gure kablea fabrikako laborategian edo hirugarrenen laborategian egiaztatu zen, ikuskapen edo proba txertatzeko galerak eta itzultzeko galerak, trakzio-erresistentzia proba, tenperatura eta hezetasuna ziklatzeko proba, UV zahartze proba eta abar IEC-60794, RoHS arauen arabera daude. eta CE.

Jerak erlazionatutako sare optiko pasiboen banaketa osagarri guztiak eskaintzen ditu, hala nola: zuntz optikoko kablearen estalkia, zuntz optikoko itunpeko kableak, zuntz optikoko estalkien itxierak, zuntz optikoa amaitzeko kutxa eta abar.

Mesedez, jar zaitez gurekin harremanetan etorkizunean informazioa lortzeko!